نگاهی به نظافت منزل شرق تهران شرکت تمیزکار

 

نظافت منزل شرق تهران

 

نظافت منزل و پاکیزگی محل زندگی از مواردی است که از ابتدای زندگی برای انسان ها اهمیت داشته است. نظافت منزل امری است که مستقیما با بهداشت و سلامت ما ارتباط دارد و از همین رو است که همه ی ما اقدام به پاکیزه نگه داشتن خانه مان می کنیم.با توجه به تخصصی تر شدن نظافت منازل، امروزه بسیاری از افراد تمیز کردن محل زندگی خود را به دست افراد حرفه ای در این زمینه می سپارند که موجب می شود زمان بیشتری برای تفریح و توجه به فرزندان و سایر اعضای خانواده فراهم گردد. تمیز نبودن منزل و نظافت نکردن آن به طور ناخودآگاه باعث ایجاد فکرهای منفی و خشونت می شود و روی مغز تاثیر بدی می گذارد درحققیت خانه ای که تمیز باشد محلی امن برای زندگی شما می شود.

پاکیزگی و نظافت مهم است؛ چه پاکیزگی فردی، چه پاکیزگی محل زندگی و کار به همین جهت خدمات نظافت منزل شرق تهران تمیزکار تنها با یک تماس به شما در اسرع وقت و ارزان خدمات ارائه می دهد. هر فردی روزانه مقداری از وقتش را به نظافت و پاکیزگی خودش می گذارد.

 • 88398936

 • 77559843

 • 26705932

اما نظافت منزل و محل کار چیست؟

 

نظافت منزل شرق تهران

 

بسیاری از افراد هستند که به دلیل کمبود وقت و یا حتی نداشتن تخصص و توانایی لازم در نظافت محل کار و منزل از عهده این کار برنمی آیند. جای نگرانی نیست، شرکت خدماتی نظافت منزل شرق تهران تمیزکار با کادری مجرب در خدمت شما است.

البته خدمات این شرکت فقط به نظافت منزل و نظافت شرکت محدود نمی شود و خدمات دیگری نیز ارائه می دهد که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم:

 

 نظافت شرکت و راه پله:

شرکت خدماتی نظافتی ما با سابقه درخشان 7 ساله و دارا بودن کادر مجرب آقا و خانم منزل یا محل کار شما را به بهترین نحو نظافت می کند. نکته حائز اهمیت گارانتی خدمات نظافت است به گونه ای که اگر از کار نظافت راضی نباشید یک نیروی خدماتی دیگر اعزام می شود. در صورت تایید کم کاری نیروی قبلی توسط ایشان، بدون اخذ هزینه اضافه، محل مورد نظر مجددا نظافت می شود.

 

جابجایی اثاثیه:

از دیگر خدمات ما، جابجاییه اساسیه محل کار و یا منزل به محل جدید است. شما می توانید با آسودگی خاطر فقط بر اجرای کار نظارت کنید.

 

پذیرایی مراسم:

امروزه پذیرایی مراسم های مختلف از میهمانی گرفته تا عروسی و یا مجلس ختم، حائز اهمیت است و از بخش های اصلی مراسم محسوب می شود. خصوصا وقتی جمعیت زیادی در مراسمی شرکت کنند، پذیرایی صحیح و منظم اهمیت دوچندان پیدا می کند.

شما می توانید پذیرایی انواع مراسم ها را با خیال راحت به پرسنل شرکت خدماتی نظافتی ما بسپارید.

 

 

نظافت منزل شرق تهران

 

نگهداری کودک و سالمند: 

در بسیاری از خانواده ها همزمان آقا و خانم شاغل هستند؛بنابراین نگهداری از فرزندان،  یکی از دغدغه های اساسی چنین خانواده هایی است. شرکت ما با دارا بودن پرسنل مجرب، می تواند مسئولیت نگه داری کودکان را بر عهده بگیرد.

 

روش کار تمیزکار برای نظافت منزل چیست؟

 

نظافت منزل تمیزکار

 

ثبت سفارش برای در خواست سرویس نظافت در تمیزکار بسیار ساده است. کافی است در ابتدا از طریق شماره های موجود درسایت ثبت نام کنید. سپس برای اینکه نیروی نظافتی مناسبی برای کارتان پیدا شود شما باید برخی جزییات کار

را اعلام کنید و به چند سوال ساده پاسخ دهید: مثلا دیوارشویی هم دارید یا نه؟ نیروی نظافت خانم می ‌خواهید یا آقا؟ خانه‌ ای که می ‌خواهید نظافت شود چند متر است؟
چند اتاق دارد؟ متخصصین نظافت تمیزکار این سوال ‌ها را می‌ بینند و با توجه به توانایی و وقتشان کار شما
را انتخاب می ‌کنند. در نهایت نشانی منزل یا محل کارتان را که می ‌خواهید نظافت کنید را بدهید. به تمام نظافتچی های واجد شرایط اعلام می شود و وقتی اولین نفر کار برای سفارش شما اعلام آمادگی کرد وضعیت سفارش شما تغییر می کند. اگر از نظافتچی

انتخابی خوشتان نیامد می توانید گزینه رد پیشنهاد را انتخاب کنید و منتظر شوید تا یک نظافتچی دیگر برای انجام

نظافت منزل شما اعلام آمادگی کند.

 

نظافت منزل شرق تهران

 

 

شرکت نظافتی بهتر است یا نظافتچی شخصی؟

بسیاری از خانواده ها از قدیم یک نفر را می شناسند که برای نظافت منزل هر هفته یا هر دو هفته می آید و کارهایشان را انجام می دهد. برای بسیاری از آنها این نظافتچی کم کم تبدیل به یکی از اعضای خانواده یا فامیل شده و نیازی نمی بینند که به یک شرکت نظافتی مثل شرکت نظافت منزل تمیزکار مراجعه کنند.

وقتی نظافتچی وارد خانه شما می شوند، لازم است از امنیت اعضای خانواده و دارایی خود مطمین شوید. یافتن یک نظافتچی قابل اطمینان امری بس دشوار است که با بهره گیری از شرکت های  نظافت منزل شرق تهران، خدمات نظافتیان را با اطمینان و زیر نظر اتحادیه انجام می دهند.

 

استفاده از نظافتچی آشنا

و دایمی در مقایسه با استفاده از شرکت نظافتی مزایای خاص خودش را دارد:

طرف مطئمن است تا جایی که در بسیاری موارد صاحب خانه کلید خانه را به او می سپارد طرفین اخلاق هم دستشان می آید و نظافتچی حرفی نمی زند که به مذاق خانم خانه خوش نیاید نظافتچی زیر و بم خانه و حساسیت های صاحبخانه را به مرور در می یابد و نیازی نیست که دایم برایش توضیح داده شود.
اما گاهی هم استفاده از شرکت نظافتی مزیت بیشتری دارد:

اگر نظافتچی خوب کار نکرد می توان به شرکت نظافتی شکایت کرد و حداقل برای سری بعد کس دیگری را سفارش داد. اما نظافتچی آشنای خانوادگی را دیگر به این راحتی نمی توان عوض کرد. نیرویی که از طرف شرکت نظافتی می آید چون می داند که باید حتما عملکرد خوبی داشته باشد تا امتیاز بالایی بگیرد تلاش بیشتری می کند.

اما نظافتچی شخصی می داند که هر جور کار کند دفعه بعد هم خودش باید بیاید. یک شرکت نظافتی معمولا قوانینی دارد که اجازه نمی دهد نظافتچی ها مطالبه عیدی یا کمک بیش از حد نمایند. نظافتچی شخصی با توجه به رابطه ی عاطفی که طی ماه ها و یا سال ها با اعضای خانواده برقرار کرده است معمولا آنها را در جریان جزییات زندگی خود قرار می دهد. در نتیجه به مناسبت های مختلف انتظار کمک، عیدی و قرض دارد.

 

نظافت منزل شرق تهران

 

نظافت منزل شرق تهران ✔️ شرکت خدمات نظافت منزل و محل کار

توجه داشته باشید که قبل از اینکه ما برای نظافت منزل نیرو اعزام کنیم حتما هدف از استخدام نظافتچی را برای ما شرح دهید تا ما با توجه به هدف شما از نظافت مناسب ترین نیروی خودمان را از بین نظافتکاران آقا و خانم ارسال کنیم. برای مثال یکسری از کار های به خصوص هستند که خانم ها به بهترین نحو انجام میدهند و همینطور هم برعکس؛ در ادامه، این بحث را برایتان کمی بازتر می کنیم.

گاهی لازم است نظافت خانه را به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه بسپاریم تا با استفاده از ابزارهای نظافت منزل شما را انجام دهند.این نوع شرکت های خدماتی با داشتن نیروی خدماتی حرفه ای به تعداد بالا ،نظافت منزل شما را در کمترین زمان انجام می دهند.

نظافتچیان خانم:

به طور کلی نظافت منزل یا محل کار به دو گروه نظافت سنگین و سبک تقسیم می شود. از همین روی کارهایی که بیشتر مربوط به خود خانه میشوند برای نظافتچیان خانم مناسب تر است چرا که خانم ها معمولا با ظرافت و تجربه بیشتری به این طور کارها می پردازند. در ادامه چند موردی که یک نظافتکار خانم را طلب میکند را بررسی می کنیم.

 • تمیز کاری و شستشو بخش های مختلف آشپزخانه از جمله کف، سینک، ظروف، یخچال، گاز، کابینت ها و …
 • نظافت تمام قسمت های حمام و سرویس بهداشتی از جمله سینک، کف، دیواره ها، دوش، وان آینه ها و …
 • کشیدن جاروبرقی در تمام خانه و گردگیری تمام وسایل خانه از تلویزیون تا وسایلی از جمله دکوریجات ها مثل مجسمه و …
 • نظافت و تمیزکاری تمام بخش های اتاق در صورت نیاز و درخواست شما
 • تمیزکاری پنجره ها و آینه های داخل خانه

نظافتچیان آقا:

 

 

در مورد نظافتچیان آقا اما کمی متفاوت است؛ نظافتچیان آقا بیشتر مناسب کارهایی هستند که به ظرافت کمتری نیاز دارند اما از آن طرف سنگینی کار بیشتر است.

در واقع منظور ما این نیست که نظافتچیان آقا یا خانم قابلیت انجام کار های مختلف را ندارند بلکه اشاره ما به این است که کدام یک کدام کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. از جمله کارهایی که آقایان در آن عالی عمل می کنند را میتوانیم در موارد زیر خلاصه کنیم.

 • جا به جایی لوازم سنگین از جمله باند و دیگ در مهمانی ها یا عزاداری ها در نظافت منزل شرق تهران
 • انجام دیوارشویی در اندازه های بزرگ
 • مرتب کردن انبار و جا به جایی لوازم سنگین
 • تمیزکاری مکان هایی که سقف یا لوله فروریخته است و …

 

نظافت منزل شرق تهران

 

خدمات نظافت آنلاین که به وسیله شرکت های خدماتی ارایه می شود، با کمک نیروهای با تجربه و کار بلد به کمک شما می آیند و مناسب افرادی است که به دلیل نداشتن زمان زیاد، توانایی نظافت خانه خود را ندارند. نیرویی که از طرف موسسه نظافت منزل شرق تهران ارسال می شود در کم ترین زمان کار نظافت منزل شما را به بهترین شکل و به صورت حرفه ای انجام می دهد.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.